Spring naar hoofd-inhoud

Nieuwbouw voor Sint Jansteen en Sluiskil

Vandaag tekenden Wouter van Kerkchoven van Van Kerkchoven Bouw en Ralph van Dijk van Woongoed Zeeuws-Vlaanderen een overeenkomst voor de nieuwbouw van tien multifunctionele woningen in Sint Jansteen en vijf multifunctionele woningen in Sluiskil.

Oude Drydijck Sint Jansteen
Op dit moment slopen we tien verouderde woningen aan de Oude Drydijck in Sint Jansteen. We maken hier ruimte voor de nieuwbouw van de tien woningen. We verwachten in januari  2026 te starten met de bouw en hopen de woningen eind 2026 op te leveren.

Havenstraat Sluiskil
Ook in Sluiskil gaan we woningen bouwen. Aan de Havenstraat gaat Van Kerckhoven vijf multifunctionele woningen bouwen. Eerder sloopten we hier zes verouderde woningen. In die tijd was er nog geen noodzaak om nieuw te bouwen vanwege krimp. Deze locatie werd toen ingericht als natuurtuin. Nu is het anders, er is veel vraag naar woningen. Als corporatie is het onze taak om daarop in te spelen. Daarom besloten we deze locatie te gebruiken voor nieuwbouw. We verwachten nog in november dit jaar te starten met de bouw en hopen deze woningen rond de zomer van 2026 op te leveren.

Terug