Woongoed Zeeuws-Vlaanderen

Telefoon: 0115-636000
E-mail: info(at)woongoedzvl.nl
KvK Zeeland: 21.01.31.49
BTW-nr: NL 002595849 B01
 

Sluis - Johan van Dalestraat

Het project J.H. van Dalestraat omvat de herstructurering van de J.H. van Dalestraat / 1 Novemberstraat te Sluis.

In de J.H. van Dalestraat zijn in totaal 10 nieuwe woningen gebouwd. Vijf huurwoningen en vijf koopwoningen. De woningen zijn gebouwd door aannemingsbedrijf Gebr. Simons bv uit Terneuzen.

 

In de tweede helft van augustus 2008 is gestart met de bouwwerkzaamheden.

Nadat de bouw is voltooid, is ook gestart worden met de definitieve herinrichting van de J.H. van Dalestraat. Met name de parkeerproblematiek is hierbij een aandachtspunt.

Oplevering & sleuteluitreiking

Volgens planning zijn de koopwoningen eind mei 2009 opgeleverd. De sleutels van de huurwoningen zijn begin juni uitgereikt. Alle huurwoningen zijn inmiddels verhuurd. 

Er is nog één parkeerplaats te koop. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met Van Huisstede makelaardij o.g. 0115 - 647 647 of www.vanhuisstedemakelaardij.nl